Reference a ukázky individuálních etiket

 

 

Northco - krabička

 

Velmi praktické a reprezentativní krabičky na jednu sklenici medu budou dělat radost zákazníkům a obchodním partnerům společnosti NORTHCO i v roce 2021. 

Velmi si vážíme opakované spolupráce a děkujeme za ni.

 

Výročí i konec roku společnost AUTO HELLER oslavila medem z Jesenické pahorkatiny. Květový i pastovaný med byl označen etiketou s logem i designem společnosti. Velice pozitivní zpětná vazba a hodnocení medu nás velmi potěšilo.


Děkujeme a ať se daří i v budoucnu.

Iso sklo

 

Kombinace potištěné krabičky a sklenice s brandovanou etiketou působí velice vyváženě a důstojně. Věříme, že ochodní partneři společnosti ISO SKLO budou mít z nevšedního dárku radost.

Děkujeme a přejeme hodně úspěchů..

 

 

Flost

 

Společnost NORTHCO se rozhodla obdarovat své obchodní partnery v roce 2020 medem v praktické malé skleničce s obsahem 330 ml. I na takto malou sklenici lze navrhnout a nalepit etiketu ve firemním designu.

Děkujeme za příležitost zkusit zase něco nového.

 

Tradiční spolupráce se společností PÁSOVÁ OCEL přinesla v roce 2020 novou výzvu a tím byla dárková krabička pouze na jednu sklenici medu. Samozřejmě ani tentokrát nesměl chybět branding.


Děkujeme...

Dárková sklenice Northco

 

Aby květovému medu nebylo smutno a případný dárek byl hodnotnější, objednala si společnost NORTHCO i medovicový med. Etikety k sobě samozřejmě ladí a liší se jen motivem zdůraňujícím typ medu.

Ať chutná a dělá radost...
 

 

 

V roce 2019 jsme dodávali dárkové balení medu pro společnost PÁSOVÁ OCEL včetně upravených etiket s logem firmy. Balení obsahovalo jednu sklenici květového medu a jednu pastovaného.

Děkujeme jednatelům společnosti Pásová ocel s.r.o. za důvěru a těšíme se na další spolupráci.

 

Pracovníci PORSCHE BRNO si i letos pochutnají na medu z Jesenické Pahorkatiny. Sklenice měly etiketu s logem a designem společnosti Porsche Inter Auto tak, aby mohly posloužit jako vhodný firemní dárek.

Děkujeme za důvěru a věříme, že med udělal všem radost.

Flost

 

Jako vánoční pozornost rozdávala v roce 2019 společnost FLOST svým obchodním partnerům  náš med. I standardní etiketa květového medu může důstojně posloužit v business prostředí.

Přejeme hodně medových okamžiků...

 

 

 

Atlas

 

Společnost ATLAS ADVERTISING GROUP využila náš med pro kompletaci nevšedních propagačních balíčků. S ponoškami ani s čajem náš med ještě nespolupracoval, ale výsledek byl výborný.

Děkujeme za cennou zkušenost.

 


 

 

Máte zájem o poctivý med v balení podle Vašich představ?

přejít na kontakt Branding medu