Ořechy v medu

Podzim je tu, včelařská sezóna skončila a my tu pro vás máme poslední letošní produkt, resp. produkty. Jedná se o již tradiční vlašské ořechy v medu. Všechny vlašské ořechy pocházejí výhradně z naší produkce, jsou ručně loupané a povětšinou v celku. V praktické skleničce, která může posloužit i jako vhodný dárek, naleznete cca 115g ořechů a květový med z naší letošní druhé snůšky z lip a akátů. Vše dohromady vytváří obsah o hmotnosti cca 380g.

Ořechy v medu můžeme doporučit nejen na netradiční večerní mlsání, ale i jako zdravou snídani, kdy s bílým jogurtem vykouzlí opravdu znamenitou pochoutku. Jako alternativu k vlašským ořechům i letos nabízíme směs ořechů (lískové, para, vlašsské) v květovém medu. V tomto případě tvoří ořechy obsah odpovídající cca 140g a celková hmotnost zůstává stejná, tedy 380g.

Ořechy v medu skladujte za pokojové teploty a počítejte s přirozenou krystalizací medu. I tady platí pravidlo, že správný med krystalizuje a mírné zahřátí ho vrátí do původního stavu. Tento postup doporučuji hlavně v případě, že chcete ořechy někomu věnovat jako dárek. V tekutém medu vypadají prostě lépe…

Více informací můžete nalézt na našich stránkách v kategorii Produkty a výrobky nebo ve fotogalerii. Případnou objednávku můžete vytvořit zde.

 
Věřím, že si opět pochutnáte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *